Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🛒 Замовляйте прямо зараз!
🕑 Відправка товару в день замовлення.
🚛 Відправляємо по всій Україні.
💸 Оплата при отриманні.
💳 Оплата онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Виробник | Xiaomi |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 6A |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | чорна оригінал Китай 2 SIM |
| Вид запчастини або товару | Задня кришка |
| Моделі | Redmi 6A |
| Сумісні моделі | Redmi 6A Global version M1804C3DG,M1804C3DH,M1804C3DI |
| Якість | оригінал Китай |
- Ціна: 271 ₴


