Задня кришка Xiaomi Redmi 8A M1908C3KG (сіра)
262 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2000000203157
+380 (63) 058-54-65
повернення товару протягом 30 днів безкоштовно
Задня кришка Xiaomi Redmi 8A M1908C3KG (сіра)
262 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
🛒 Замовляйте прямо зараз!
🕑 Відправка товару в день замовлення.
🚛 Відправляємо по всій Україні.
💸 Оплата при отриманні.
💳 Оплата онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 8A |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | сіра |
| Вид запчастини або товару | Задня кришка |
| Моделі | Redmi 8A |
| Сумісні моделі | Redmi 8A (MZB8458IN M1908C3KG M1908C3KH) |
- Ціна: 262 ₴

