Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🛒 Замовляйте прямо зараз!
🕑 Відправка товару в день замовлення.
🚛 Відправляємо по всій Україні.
💸 Оплата при отриманні.
💳 Оплата онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 10A |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | чорна |
| Вид запчастини або товару | Задня кришка |
| Моделі | Redmi 10A |
| Сумісні моделі | Redmi 10A (220233L2C 220233L2G 220233L2I) |
- Ціна: 322 ₴


