
Скло дисплея Xiaomi Redmi 9A, Redmi 9C, Redmi 10A, Poco C3, Poco C31 (OCA Pro з плівкою)
197 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2000000154176
+380 (63) 058-54-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 30 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🛒 Замовляйте прямо зараз!
🕑 Відправка товару в день замовлення.
🚛 Відправляємо по всій Україні.
💸 Оплата при отриманні.
💳 Оплата онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Тип | Дисплей |
| Виробник | Xiaomi |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 9A |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | OCA Pro з плівкою |
| Вид запчастини або товару | Скло дисплея |
| Колір | чорне |
| Моделі | Redmi 10A,Poco C31,Redmi 9A,Redmi 9C,Poco C3 |
| Розміри | 160 x 72 мм |
| Сумісні моделі | Redmi 9A,Redmi 9C,Poco C3,Redmi 10A,Poco C31 |
- Ціна: 197 ₴

