Задня кришка Xiaomi Redmi 6A Global version Розпродаж (чорний 2 SIM)
232 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2000000109886
+380 (63) 058-54-65
повернення товару протягом 30 днів безкоштовно
Задня кришка Xiaomi Redmi 6A Global version Розпродаж (чорний 2 SIM)
232 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
🛒 Замовляйте прямо зараз!
🕑 Відправка товару в день замовлення.
🚛 Відправляємо по всій Україні.
💸 Оплата при отриманні.
💳 Оплата онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Виробник | Xiaomi |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 6A |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | чорний 2 SIM |
| Вид запчастини або товару | Задня кришка |
| Моделі | Redmi 6A |
| Сумісні моделі | Redmi 6A Global version M1804C3DG,M1804C3DH,M1804C3DI |
| Якість | AAAA - аналог високої якості |
- Ціна: 232 ₴

