Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🛒 Замовляйте прямо зараз!
🕑 Відправка товару в день замовлення.
🚛 Відправляємо по всій Україні.
💸 Оплата при отриманні.
💳 Оплата онлайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | синій на 2 SIM + Micro SD |
| Вид запчастини або товару | Тримачі SIM |
| Моделі | Redmi 8A |
| Сумісні моделі | Xiaomi Redmi 8A (MZB8458IN,M1908C3KG,M1908C3KH) |
| Основні | |
| Модель телефона | Xiaomi Redmi 8A |
| Колір | Синій |
- Ціна: 84 ₴


