Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🛒 Замовляйте прямо зараз!
🕑 Відправка товару в день замовлення.
🚛 Відправляємо по всій Україні.
💸 Оплата при отриманні.
💳 Оплата онлайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | чорний на 2 SIM + Micro SD |
| Вид запчастини або товару | Тримачі SIM |
| Моделі | Redmi 7A |
| Сумісні моделі | Xiaomi Redmi 7A (MZB7995IN,M1903C3EG,M1903C3EH,M1903C3EI) |
| Основні | |
| Модель телефона | Xiaomi Redmi 7A |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 94 ₴


