Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🛒 Замовляйте прямо зараз!
🕑 Відправка товару в день замовлення.
🚛 Відправляємо по всій Україні.
💸 Оплата при отриманні.
💳 Оплата онлайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | сірий на 2 SIM + Micro SD |
| Вид запчастини або товару | Тримачі SIM |
| Моделі | Redmi Note 5A |
| Сумісні моделі | Xiaomi Redmi Note 5A MDG6 |
| Основні | |
| Модель телефона | Xiaomi Redmi Note 5A |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 115 ₴


