Скло дисплея Google Pixel 4A (з OCA плівкою)
255 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2000000312958
+380 (63) 058-54-65
повернення товару протягом 30 днів безкоштовно
Скло дисплея Google Pixel 4A (з OCA плівкою)
255 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
🛒 Замовляйте прямо зараз!
🕑 Відправка товару в день замовлення.
🚛 Відправляємо по всій Україні.
💸 Оплата при отриманні.
💳 Оплата онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Тип | Дисплей |
| Модель телефону | Google Pixel 4A |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | з OCA плівкою |
| Вид запчастини або товару | Скло дисплея |
| Колір | чорне |
| Моделі | Google Pixel 4A |
| Розміри | 142 x 67 мм |
| Сумісні моделі | Pixel 4A |
- Ціна: 255 ₴

