Задня кришка Xiaomi Redmi 7A m1903c3eg (синя зі склом камери)
302 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2000000301570
+380 (63) 058-54-65
повернення товару протягом 30 днів безкоштовно
Задня кришка Xiaomi Redmi 7A m1903c3eg (синя зі склом камери)
302 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
🛒 Замовляйте прямо зараз!
🕑 Відправка товару в день замовлення.
🚛 Відправляємо по всій Україні.
💸 Оплата при отриманні.
💳 Оплата онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 7A |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | синя зі склом камери |
| Вид запчастини або товару | Задня кришка |
| Моделі | Redmi 7A |
| Сумісні моделі | Redmi 7A (MZB7995IN M1903C3EG M1903C3EH M1903C3EI) |
- Ціна: 302 ₴

