Скло дисплея Huawei MediaPad T5 10.0" AGS2-L09 AGS2-L03 (чорне)
427 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2000000141121
+380 (63) 058-54-65
повернення товару протягом 30 днів безкоштовно
Скло дисплея Huawei MediaPad T5 10.0" AGS2-L09 AGS2-L03 (чорне)
427 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
🛒 Замовляйте прямо зараз!
🕑 Відправка товару в день замовлення.
🚛 Відправляємо по всій Україні.
💸 Оплата при отриманні.
💳 Оплата онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Стекло |
| Тип | Дисплей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | чорне |
| Вид запчастини або товару | Скло дисплея |
| Моделі | MediaPad T5 10.0" |
| Розміри | 239 x 160 мм |
| Сумісні моделі | Huawei MediaPad T5 10.0" (AGS2-L09 AGS2-L03) |
- Ціна: 427 ₴

