
Дисплей (екран) Xiaomi Redmi Note 5A Prime MDG6S 3/32 Gb з тачскріном (чорний і рамкою)
942 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2000000111704
+380 (63) 058-54-65
повернення товару протягом 30 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🛒 Замовляйте прямо зараз!
🕑 Відправка товару в день замовлення.
🚛 Відправляємо по всій Україні.
💸 Оплата при отриманні.
💳 Оплата онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Тип | Дисплей |
| Виробник | Xiaomi |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 5A Prime |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | чорний з рамкою |
| Вид запчастини або товару | Дисплей |
| Моделі | Redmi Note 5A Prime |
| Наявність рамки | з передньою панеллю |
| Сумісні моделі | Redmi Note 5A Prime MDG6S |
| Якість | AAAA - аналог високої якості |
- Ціна: 942 ₴

