Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🛒 Замовляйте прямо зараз!
🕑 Відправка товару в день замовлення.
🚛 Відправляємо по всій Україні.
💸 Оплата при отриманні.
💳 Оплата онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Тип | Дисплей |
| Виробник | Xiaomi |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 7A |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | оригінал OEM |
| Вид запчастини або товару | Дисплей |
| Моделі | Redmi 7A |
| Сумісні моделі | Redmi 7A MZB7995IN,M1903C3EG,M1903C3EH,M1903C3EI |
| Якість | оригінал OEM |
- Ціна: 785 ₴


