
Скло дисплея Lenovo Tab M10 10.1" TB-X605F (OCA Pro з плівкою)
309 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2000000175768
+380 (63) 058-54-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 30 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🛒 Замовляйте прямо зараз!
🕑 Відправка товару в день замовлення.
🚛 Відправляємо по всій Україні.
💸 Оплата при отриманні.
💳 Оплата онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Виробник | Lenovo |
| Сумісність з | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | OCA Pro з плівкою |
| Вид запчастини або товару | Скло дисплея |
| Колір | чорне |
| Моделі | Lenovo Tab M10 10.1" |
| Розміри | 237 x 163 мм |
| Сумісні моделі | Lenovo Tab M10 10.1" TB-X605F |
- Ціна: 309 ₴

