Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🛒 Замовляйте прямо зараз!
🕑 Відправка товару в день замовлення.
🚛 Відправляємо по всій Україні.
💸 Оплата при отриманні.
💳 Оплата онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Тип | Дисплей |
| Виробник | Xiaomi |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 9A |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | з OCA плівкою |
| Вид запчастини або товару | Скло дисплея |
| Колір | чорне |
| Моделі | Redmi 10A,Poco C31,Redmi 9A,Redmi 9C,Poco C3 |
| Розміри | 160 x 72 мм |
| Сумісні моделі | Redmi 9A,Redmi 9C,Poco C3,Redmi 10A,Poco C31 |
- Ціна: 149 ₴


