Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🛒 Замовляйте прямо зараз!
🕑 Відправка товару в день замовлення.
🚛 Відправляємо по всій Україні.
💸 Оплата при отриманні.
💳 Оплата онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Стекло |
| Тип | Дисплей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Musttby з OCA плівкою |
| Вид запчастини або товару | Скло дисплея |
| Моделі | Lenovo Tab M10 Plus Gen3 10.61" |
| Розміри | 247 x 154 мм |
| Сумісні моделі | Lenovo Tab M10 Plus Gen 3 10.61" TB128XU |
- Ціна: 306 ₴


